Aplikace do Androidu


                Aplikace – to je to, co dělá chytrý telefon, právě chytrým telefonem. V dnešní době lidi nezajímá, zda se dá z mobilu volat a psát sms. Ale jaké všechny možné aplikace v něm fungují a jak jim ulehčí život.
                Hudební přehrávač
                V dnešní době, kdy je u nás dostupné takové množství hudebních žánrů a umělců, se hudební přehrávače řadí mezi nejoblíbenější aplikace ve všech smartphonech.
                Také v některých z nich můžete vytvářet i vlastní hudbu a s pomocí různých funkcí ji dále zdokonalovat.
Chytrý telefon
                Navigace
                Rádi cestujete, ale neumíte číst v automapách? Navigace je skvělou pomůckou, jak se bezpečně dostat do cíle odkudkoliv a kamkoliv. Stačí jen zadat místo, odkud startujete a následně místo, kam potřebujete dojet / dojít. Navigace vám také ukáže, jak dlouho by vám cesta měla trvat, v kolik hodin přibližně dorazíte a také vám postupně popíše a ukáže cestu, kudy se do cíle dostat.
                V některých verzích si můžete dokonce nahrát hlas, kterým chcete, aby na vás při cestě mluvila.
Navigace v mobilu
                Audioknihy
                Skvělý pomocník pro ty, kteří nemají čas si sami přečíst knihy. Audio knihovna obsahuje namluvené verze mnoha knih – z toho některé jsou placené – , takže knížku, kterou byste četli týden, máte poslechnutou již za pár hodin.
                Počasí
                Není třeba vyčkávat celý den do večera, než vám rosnička v televizi řekne, jak bude následující den. Stačí mít jen v telefonu k dispozici aplikaci počasí a sami si můžete zkontrolovat, zda bude pozítří pršet, nebo ne.
                Čtečka QR kódů 
                Velmi praktická aplikace v dnešní době, kde jsou tyto kódy všude kolem. Například v nákupních centrech, zábavních parcích nebo museu. Čtečky jsou skvělým pomocníkem na rozluštění, většina z nich je zcela zdarma.
                Mapy
                Mapy jsou také velmi dobrá pomůcka pro cestovatele. Velmi často v sobě mívají i funkci vyhledávání zajímavých míst v okolí, nebo také ukládání vaší trasy, kterou si sami zvolíte.