Co vlastně dělat v Praze?


Zábava Praha OnlineChlap.cz může být pěkně ošemetná záležitost, protože je tam tolik možností, až je skoro blbé si vybrat jednu a obětovat jinou. V tomto článku se podíváme, co byste vlastně v Praze mohli dělat, ať už sami nebo s drahou polovičkou – manželkou, milenkou nebo psem.
 pohled z břehu Vltavy na Pražský hrad

  1. Sex Museum

Pokud zavítáte do Prahy a jen tak vám nezarudnou líce, když vidíte něco explicitně sexuálního, tak byste měli zavítat do tohoto světoznámého muzea, kde si můžete prohlédnout sexuální pomůcky z moderní doby. Není to jenom informačně poučné, ale také děsně zajímavé a navíc zábavné. A pokud máte svoji drahou polovičku, bude zábava dvojnásobná.
 

  1. Procházka v parcích

Praha má spoustu parků, kde se můžete posadit, nasát atmosféru nebo si odpočinout, ba i sníst oběd z krabičky. Využijte trošku přírody uprostřed městské džungle a dejte si chvíli klidu. Nabije vás to energií a za chvíli budete připraveni objevovat další zábavu.
 

  1. Noční podniky?

Pokud jedete sám nebo s partou kamarádů, které do „drahé“ polovičky určitě nepočítáme, tak je velká pravděpodobnost, že jdete nebo půjdete navštívit jeden ze známých nočních podniků. Ostatně, není na tom nic špatného, pokud na to máte peníze a chce se vám ty peníze za něco takového utrácet. Je nám jasné, že někdy je třeba upustit páru i takto.noční Praha pohledem ze země
 

  1. Sportovní vyžití?

Kromě bezpočtu venkovních hřišť můžete navštívit také mnohé haly a nejrůznější sportoviště, kde si můžete zahrát kopanou, volejbal nebo třeba i squash. Je jenom na vás, do čeho se pustíte a na co máte chuť. Samozřejmě, vždycky je lepší, když jste aspoň dva, ale zablbnout si můžete na mnohých sportovištích i vy sami.
 

  1. Noční procházka Prahou s průvodcem

Můžete zkusit něco originálního a vzít si za průvodce po Praze jednoho z bezdomovců, které spolčuje dobročinný projekt, který jim takto poskytuje aspoň nějaký přivýdělek. Jedná se o unikátní zážitek, který je naplněn různými historkami z „podsvětí“ a ukáže vám hlavní město v úplně jiném světle.