Hobby

Multifunkční bazénové tablety a odpověď na otázku, v čem všem nám mohou pomoci?

Multifunkční přípravky se v dnešní době velice osvědčily a není se co divit, protože v sobě nesou spoustu složek a působí proti mnoha nečistotám, které zároveň ničí a likvidují. Díky multi přípravkům také nemusíte pořizovat nákladnou a drahou chemii do bazénu po jednom přípravku. Zde například máte hned pět v jednom, takže máte čistotu vody zaručenou. Nemusíte už přidávat po jedné složce další a další přípravky.fountain
Moderní přípravky, které si umí se vším poradit. Tablety do bazénu 5v1 představují skvělou alternativu v chlorové bazénové chemii. Čisticí přípravek, který navíc stabilizuje vaši vodu, vyvločkuje nečistoty a udrží ji hygienicky průzračnou bez nečistot nebo nežádoucího zeleného zabarvení. To všechno a ještě daleko více toho umí právě multifunkční tablety.
Tabletu stačí umístit do dávkovače nebo plováku. Sama se rozpustí, takže je použití velice snadné.

Pro úpravu bazénové vody jsou moderním a velice účinným prostředkem

Díky jejich složení si můžeme být jisti, že se v bazénu mohou každý den koupat i malé děti. Jejich kůže bude v pořádku. Voda bude čistá a krásná bez nečistot, mikrobů nebo hnědého zabarvení.
Co všechno tyto tablety zajišťují?
1. Kompletně zajišťují koncentraci aktivního chloru.
2. Udržují optimální hranice hodnot.
3. Stabilizují hodnotu ph vody.
4. Udržují vápenaté a hořečnaté ionty v rozpustné formě – Možná jste o tom ještě neslyšeli, ale podobné ionty vytváří inkrusty na stěnách bazénu a na bazénovém příslušenství, které tím ničí.
5. Usnadňují vysrážení nerozpustných nečistot, což v praxi znamená, že vyvločkují drobné trávy, spadané listí, tělíčka much a komárů a mnohých dalších nečistost a pomohou s jejich následnou snadnější filtrací.
Existují různé verze tohoto produktu:
Mini – hmotnost 20g – určené pro menší bazény.
Maxi – hmotnost 200g – použití je vhodné ve větších a rodinných domácích bazénech.
Grand – hmotnost 500g – je vhodné použít tam, kde máte objem bazénu více jak 50m3. Používá se do opravdu velkých bazénů. swim

Mohlo by se vám také líbit...