Hobby

Předsíň jako světlý a vkusný prostor

Předsíň patří mezi prostory, kterým nevěnujeme příliš mnoho pozornosti při zařizování interiéru. Pár kousků staršího nábytku, několik věšáků a je hotovo. I když si to jen málokdo připouští, předsíň je to první, čeho si návštěva povětšinou u nás doma všimne. Vstupní prostory jsou přesto mnohokrát velmi zanedbávané a my jim nevěnujeme příliš mnoho pozornosti. Přitom by stačilo jenom pár kousků, aby se celý prostor změnil k nepoznání.

Hned za vstupními dveřmi

Předsíň představuje jakýsi prvotní kontakt s obytným prostorem, kde si mnozí z nás odkládají své svršky i obuv. Také je povětšinou spojená účelně s hygienickým zázemím a slouží coby průchozí místnost v domě. I když se v této místnosti příliš dlouho nezdržujeme, ba naopak co nejrychleji se snažíme uniknout z mnohdy nevytopené a temné místností dál do domu, zaslouží si i tento poněkud temný kout trochu naší péče. I těchto pár metrů čtverečných dokáže být zařízeno účelně a přesto nabízet dostatečný prostor pro kreativitu a eleganci.

velkorysé prostory

Zařízení vstupních prostor ovlivňuje primárně počet členů v domácnosti, četnost návštěv, ale také celková dispozice v domě. Pokud se vaše domácnost rozkládá jen na několika metrech čtverečních, úložných prostorů bude jistě nedostatek. Vestavěné skříně https://www.sten-skrine.cz/ jsou skvělou volbou do menších prostorů, kde se typizované truhlářské výrobky jen těžko vtěsnají.

Výbava, bez které se žádná předsíň neobejde

moderní chodba

Vstupní prostory slouží primárně k odkládání svršků, prvek na zavěšení by tak neměl nikdy chybět. Vždy záleží na preferencích členů domácnosti, ale i na samotné dispozici místnosti. Někdo se spokojí s několika věšáky na stěně, jiný raději zvolí praktičtější řešení v podobě šatní skříně. Nepostradatelným kusem nábytku je i botník, který se svými malými půdorysnými rozměry najde své místo i v té nejmenší předsíni.

Mohlo by se vám také líbit...