Firmy

Založení společnosti s ručením omezeným snadno a rychle

Levně, rychle a profesionálně. Bez komplikací a bez zbytečné ztráty času. Přesně takové může být založení společnosti s ručením omezeným. Nejčastější forma obchodní společnosti. Pokud se pro tuto variantu rozhodnete, musíte se seznámit se zákonnými pravidly. Ta jsou však v tomto případě velice mírná. Společnost může založit klidně i jeden jediný zakladatel a vklad musí být minimálně 1Kč. Vložit můžete libovolnou částku, záleží na podnikateli.

Nechcete ztrácet zbytečný čas? Zabývat se maličkostmi, vyřizováním nebo administrativou? Od toho je zde založení sro. Neboli služba, která vám pomůže vyřídit všechny potřebné náležitosti. K dispozici budete mít sídlo firmy na známé adrese v Praze nebo Brně a využít můžete také kanceláře v místě sídla firmy.

podpis smlouvy

Vždy je nutné uvést sídlo společnosti na úřadech, proto je dobré mít k dispozici také kancelář pro případ, že budete potřebovat něco vyřídit, ať už se jedná o administrativu nebo o schůzku. V dnešní době se ničím složitým nemusíte zabývat, existují totiž společnosti, které všechno vyřeší za vás. Poskytnout vám sídlo společnosti, budete mít vlastní název i kancelář kdykoliv k dispozici. To jsou výhody, které jistě velice rychle oceníte a to vše za minimální poplatek. Cena služby je velice nízká, nejde o nic náročného nebo složitého. Vše je velice rychle vyřízené. Sídlo v našem hlavním městě jistě upoutá pozornost všech zákazníků. Ovšem pokud potřebujete dojíždět a měli byste blíže k Brnu, tak i v tomto krásném velkém městě můžete mít své sídlo. Notářské a zákonné poplatky se platí k základu tarifu. Všechno je vyřízené oficiální cestou, proto je nezbytné provést i tyto platby.

kancelář

Kompletní služby aneb vše na jednom místě

Mít adresu kanceláře a sídla firmy na jednom místě je rozhodně žádoucí. Budí to dojem, že víte, co děláte. Tyto oficiality jsou bohužel nutné, protože každá firma je musí uvést při svém provozu podnikání. Využít můžete založení se sídlem, nebo třeba také bez následného využití sídla. Čili vám firma zprostředkuje pouze základní založení.

Mohlo by se vám také líbit...