Móda

Co (ne)láká pohledy mužů

Těžko říci, kam se muži ženě podívají při setkání nejdříve. Zda do očí nebo na prsa nebo na zadek nebo na nohy nebo je upoutá svými vlasy. Záleží na konkrétním muži a i na vzhledu konkrétní ženy. Ale i když na to jedno konkrétní místo nepadne mužův pohled hned, záhy tak tomu jistě bude. A tím místem je ženin dekolt.
ženský dekolt
Některé ženy se zahalují více a jiné méně, ale výstřih měla někdy snad každá. Alespoň za mladých let. O velikosti výstřihu a vhodnosti této velikosti by se dal napsat další článek. Záleží, na co si která žena troufá a jak je soudná. Můžete potkat vyžilé a vrásčité šedesátnice, které se za velký výstřih nestydí a hezké třicátnice s pevnou pletí, které nevylezou ven jinak, než v roláku. Prostě proti vkusu žádný dišputát.

Patříte-li ale ke skupině, která se (byť decentně) odhaluje ráda, pak Vás jistě bude zajímat, jak si pleť v oblasti dekoltu udržet svěží a pružnou. Není to totiž zas tak jednoduché a ženy často tuto oblast opomíjejí.
Jednak máte možnost na to jít přirozenou cestou a vyvarovat se některých chyb nebo naopak něčeho dbát. Čeho, to se dozvíte podrobněji na .
číšnice s pivem
Nebo na to můžete jít za pomoci kosmetických přípravků a krémů, bez kterých se od určitého věku žádná žena neobejde. Pokud chce tedy vypadat dobře a dokonce mladší, než je její skutečný věk. Krémy si sice s oblibou nanášíme na obličej kolikrát již od puberty, ale na oblast šíje a dekoltu bohužel zapomínáme. Je na ní ale velmi jemná pokožka a opalováním a dalšími vlivy také velmi namáhaná. Proto si ráno a večer v koupelně udělejte o minutku času navíc a vetřete krém i do těchto partií. Můžete používat krém, který máte na obličej nebo si ještě lépe zakoupit speciální krém pro péči o dekolt a šíji. Investice se Vám určitě vyplatí a účinek poznáte již za několik dní.

Mohlo by se vám také líbit...