Móda

Móda pro všechny

Co se týče módy, tak jsem vždycky byla velká fanynka. Vždycky mě bavilo se dívat na časopisy, kdy byly nějaké módní novinky. A taky nezapomenu na dobu, kdy byl velmi populární časopis, který moje maminka odebírala. A bylo to o tom, jak šít nebo plést oblečení. V té době jsem ještě absolutně nechápala, jak to někdo může udělat, protože se mi to zdálo opravdu strašně složité. Jistě víte, jaký časopis mám na mysli, že ano? A on se vydává ještě dnes, ale dříve to bylo více populární. A to hlavně z toho důvodu, že lidé si ve většině případech šili a pletli oblečení doma sami. A taky nikdy nezapomenu třeba na pletené ponožky anebo svetry či šály a čepice. Tyto věci nám velmi ráda pletla babička a musím taky říct, že jsme se někdy se sourozenci tomu smáli. Babička totiž vždycky pletla ponožky takovým stylem, že vždycky měly úplně špičaté konce.

Podpatky jsou má vášeň.

Špičatou patu a špičatou špičku. Prostě to ale vyly velmi dokonalé ponožky od srdce a co já bych za ty ponožky dala v dnešní době! Bohužel mi je ale už nemá kdo ušít, což mě moc mrzí. Já vím, že takhle to asi mělo být, takový domácí styl ponožek, ale bylo to vždycky opravdu velmi vtipné a babička to brala s nadhledem. A taky nám babička jednou ušila opravdu teplé rukavice.

Módu ráda sleduji.

A sama řekla, že jsou velice moderní, že se nosí. Jenomže vůbec nevěděla, že už nějaké pětibarevné pletené rukavice se už dávno nenosí. Sice já mám babičku velmi ráda a respektuji, ale ona už sice neví, co se to nosí za módu. Dnešním doba je sice taková divoká, že toleruje opravdu mnoho způsobů a taky stylů, ale všechno má své meze. A to se týká taky v módě. Samozřejmě, že každý člověk má svůj osobitý styl, ale módní oblečení vždycky jenom jedno. Záleží pouze na vás, jestli se podrobíte módním trendům anebo budete sami sebou. Styl máte svůj, ale v módě se musíte vyznat. 

Mohlo by se vám také líbit...