Firmy

Jak začít obchodovat na burze?

Obchodování na burze každým rokem přiláká řadu nadšenců, kteří za vidinou lehce vydělaných peněz mnohdy přijdou o celý svůj vstupní kapitál. Není se čemu divit, obchodování na burze není pro každého. Správný obchodník dokáže předvídat, být pohotový, ovládat finanční trh a hlavně disponuje několikaletými zkušenosti, které hrají v jeho prospěch. Začínající obchodník se musí připravit na mnoho proher, které mohou stát nemalé investice.

graf růstu

Investování na burze je velice složité a není pro každého. Ovšem je postavené na pevném matematickém základu. Už samotný Fibonacci https://www.tradecz.cz/fibonacci-a-trading/ ve 13. století přišel s přelomovými myšlenkami, které lze uplatnit i nyní, právě při obchodování s akciemi.

Teorie vám dá víc, než si myslíte

Studium je po obchodování na burze nesmírně důležité, pomůže vám osvojit základy obchodování, vysvětlí některé pojmy, se kterými se budete při obchodování pravidelně setkávat.

Analyzujte trh

burzovní kurzy

Obchodní metoda je pro analyzování trhu nesmírně důležitá. Díky ní totiž dokážete zmonitorovat trh, vyhledat zajímavé obchodní příležitosti.

Nepodceňujte money management

Money managment je sice hodně podceňovaný, ale v začátcích dokáže hodně pomoci. Pokud bude money managemt dobře nastavený, můžete na burze obchodovat s větší úspěšností a menším rizikem ztrát.

Založení účtu u kvalitního burzovního makléře

Burzovní makléř, či odborně broker zprostředkovává za nás naše finanční příkazy. Příkazy, které mi zadáme, realizuje právě on. Jak už bylo řečeno burzovní trh je velmi rozsáhlý, proto i nabídka brokerů je široká. Pro začínajícího obchodníka, tak výběr správného burzovního makléře může být velmi složité.

Osvojte si obchodování pomocí zkušebních demo účtů

Ještě předtím než se vrhnete naplno do obchodování s reálnými penězi, můžete si vyzkoušet obchodování nanečisto pomocí demo účtu.

Mohlo by se vám také líbit...