Nakupování

Úniková místnost prověří váš talent

Jste přesvědčeni o tom, že si s hlavolamem jakéhokoliv druhu poradíte levou zadní? Váš talent, kterým oplýváte si můžete prověřit právě díky hře, které se zúčastníte uzavřeni v únikové místnosti, kde o tajemství nebude nouze. Jestli vás láká prožít několik minut nad přemýšlením o záhadě, která potřebuje vyřešit, přijďte do Enigma escape a pusťte se do hraní s chutí a s rozhodnutím zvítězit.
Budete potřebovat tým, který vám pomůže v krizové situaci a se kterým se zabavíte na úrovni u programu, který jste ještě neměli možnost vyzkoušet. Musí být v počtu hráčů 2 – 5 a pozvat si do něho můžete nejen kamarády, ale i rodinu, kolegy y z práce nebo i vaše ratolesti, pokud jim bylo více než 15 let.ruka za sklem

Nenechte se zastrašit Samarou

Hra jménem Samara se zaměřuje na příběh, který se odehrával ve filmu Kruh. Tento horor je natolik populární, že by byla škoda nevyužít ho pro hru v únikové místnosti. Principem je opět se zaměřit na šíření nebezpečné kazety, která má na svědomí mnoho obětí. Aby se vám to povedlo, měli byste si tento film shlédnout ještě předtím, než se do ní vložíte. Pomůže vám to lépe se zaměřit na detaily, které vám poslouží jako vodítka.
K dispozici budete mít taktéž nápovědy, které budete muset najít v tajemné místnosti.lebka a kniha

Detektivka, ve které zazáříte

Stát se alespoň na krátkou chvíli detektivem, je snad snem každého milovníka záhadných příběhů. Jeden z nich vám nabídne i hra, jakou je Dvojitý agent. Úkol, který na vás čeká během jejího vyřešení je postarat se o shromáždění všech důkazů ohledně zmizení vašeho kolegy – agenta, kterého nikdo nemůže najít. A právě proto, že tajil řadu informací se někdo postaral o to, aby se nedostaly na veřejnost.
Podaří se vám uhodnou, jak to celé bylo? Tato hra je totiž unikátní svými dvojsmysly, které vám pořádně potrápí mozkové závity.
Na dostupné záhady budete mít 90 minut času a abyste ho využili do poslední minuty – je potřeba pracovat kolektivně, logicky, ale rovněž nezapomínat ani na zábavu, kterou během hry můžete prožít.

Mohlo by se vám také líbit...